fbpx

Het groepslesrooster

Op deze pagina vind je het groeplesrooster, geldend vanaf 1 juli.

Wil je reserveren voor een les? Klik dan hier.

Wil je meer weten over wat de verschillende groepslessen inhouden? Klik dan hier.

08:45-09:30         FunXtion                                              Doriet

09:00-10:00          Clubpower                                          Sandra

10:15-11:15                Pilates                                                 Sandra

11:30-12:30             Fit & Vitaal                                           Sandra

18:15-19:15              B.B.B.                                                     Liana

18:30-19:15             FunXtion                                              Enrico

19:30-20:15            FunXtion                                              Enrico

19:30-20:30           Pilates                                                  Malin

19:30-20:30           Spinning                                              Liana

20:30-21:45           Bootcamp                                          Enrico

20:45-21:45           Yoga                                                     Malin

20:45-21:45           Kickboksen                                         Len 

08:45-09:45       50 Fit                                                     Liana

09:00-09:45       FunXtion                                               Enrico

10:00-10:15           B.B.B.                                                     Liana

19:00-20:00        Clubpower                                           Eelke

19:15-20:15           Spinning                                               Matthijs

19:30-20:15          FunXtion                                               Lisette/Stella

20:15-21:15           Bodyshape                                          Eelke

08:45-09:45          Spinning                                               Johan

08:45-09:45          Bodyshape                                          Eelke

09:00-09:45          FunXtion                                               Malin

10:00-11:00              Yoga                                                      Malin

18:00-19:00             Kickfun                                                  Eelke

19:00-19:45             FunXtion                                               Dorus

19:15-20:15              Clubpower                                           Eelke

19:30-20:00           Spinning                                                Marjolijn

20:00-20:45          FunXtion                                                Dorus

20:30-21:15            HIIT                                                           Eelke

08:45-09:45         Clubpower                                          Eelke

09:00-09:45         FunXtion                                               Doriet

09:30-10:30           Yoga                                                     Mariska

19:15-20:00           FunXtion                                               Jester/Liana

19:15-20:15            Bodyshape                                         Sandra

20:30-21:30          Evening Flow Yoga                            Sandra

20:30-21:30          Spinning                                                Liana

08:45-09:45           Bodyshape                                           Sandra

08:45-09:45           Spinning                                                Liana

09:00-09:45           FunXtion                                                Douglas

10:00-11:00               Yoga                                                      Sandra

10:00-11:00               50 Fit                                                      Liana

11:15-12:15                 Fit & Vitaal                                             Sandra

19:30-20.15              FunXtion                                                Enrico

08:45-09:45          Pilates                                                  Nieske

08:45-9:30            Spinning                                              Liana/Matthijs

09:00-09:45          FunXtion                                              Lisette/Enrico

10:00-11:00              Clubpower                                         Nieske

09:00-09:45          FunXtion                                                Lies

08:45-09:45          Spinning                                               Johan

08:45-09:45          Bodyshape                                          Eelke

10:00-10:45             FunXtion                                               Lies

10:00-11:00              Kickfun                                                  Eelke

10:15-11:15                Clubyoga                                             Nieske

11:15-12:15                 HIIT                                                          Eelke

Scroll naar top