fbpx

Groepslesrooster

Het groepslesrooster

Sport je niet graag alleen en ben je op zoek naar extra motivatie om het maximale uit jouw training te halen? Dan kan je bij ons kiezen uit één van de vele groepslessen die worden begeleid door enthousiaste en gediplomeerde instructeurs. 

Of je nou wilt werken aan je conditie, het versterken van je spieren, wilt afvallen of dat stukje mentale rust zoekt, wij hebben altijd de les die aansluit bij jouw wensen.

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je gebruik maken van een gratis proefles, neem dan contact met ons op zodat wij een plekje voor jou vrij kunnen houden!

Reserveren voor een les?

Welke les past bij jou?

Klik dan hier om naar het reserveringssysteem te gaan. 

Of zoek je een nieuwe les om te proberen?
Klik dan hier voor een uitleg over onze verschillende groepslessen.

Heb je er al zin in? Wij hopen jou snel te zien in één van onze lessen!

Hieronder het nieuwe rooster vanaf 30 augustus. 

09.00-09.30         FunXtion                                   Doriet

09.00-10.00          Clubpower                              Sandra

10.00-11.00            Pilates                                       Sandra

11.15-12.15               Fit & Vitaal                               Sandra

18:30-19:30           Pilates                                       Malin

19.30-20.30          Yoga                                         Malin

19:30-20:00          FunXtion                                   Dorus

19.30-20.30          Spinning                                   Linda

20:00-20:15          Buikspierkwartier                   Dorus

20:15-20:45          FunXtion                                   Dorus

20:45-21:45           Kickboksen                             Daniela

 

09.00-10.00            Club Booty (B.B.B.)         Nieske

09.00-09.30           FunXtion                           Lisette

10.00-11.00              50 Fit                                 Nieske

18.30-19.30             Clubpower                       Eelke

19:30-20:30            Spinning                           Matthijs

19.30-20:00            FunXtion                           Lies

19.30-20:00            Bodyshape                      Eelke

20:00-20:15            Buikspierkwartier            Lies

20.15-20.45            FunXtion                           Cesar

20.30-21.30            Pilates                               Inge

08.30-09.30           Spinning                            Johan

09:00-10:00           Bodyshape                       Eelke

09.00-10.00           Clubyoga                          Michelle

09:00-09.30          FunXtion                            Malin

10.00-11.00             Yoga                                   Malin

18.00-19.00            Kickfun                               Eelke

19.00-20.00           Clubpower                        Inge

19.30-20:00           FunXtion                             Stein

19.00-20.00           Spinning                             Marjolijn

20.00-21.00           Spinning                             Marjolijn

20:00-20:15           Buikspierkwartier             Stein

20.00-21.00           Clubjoy Latin Dance        Renske

20.00-20.45          HIIT                                       Inge

20.15-20.45           FunXtion                             Stein

09.00-09:30           FunXtion                               Lisette 

09:00-10:00            Clubpower                           Eelke

09.00-10.00            Yoga                                      Mariska

10.00-11.00              Bodyshape                           Eelke

17.30-18.30              Bodyshape                           Nieske

18.30-19.30             Club Booty (B.B.B.)              Nieske

19.30-20.30            Bodyshape                           Sandra

19.30-20.00            FunXtion                                Peter

 20:00-20:15           Buikspierkwartier                 Lies

20.30-21.30            Yoga                                       Sandra 

08.30-09.00             FunXtion                                 Cesar

08.30-09.30             Spinning                                  Johan

09.00-09.30             Bodyshape                             Sandra

09.15-09.45             FunXtion                                  Cesar

10.00-11.00                Yoga                                         Sandra

10.00-11.00                50 Fit                                         Nieske

11.15-12.15                   Fit & Vitaal                              Sandra

19.30-20:00               FunXtion                                 

20:00-20:15               Buikspierkwartier                  

08.45-09.45          Spinning                               Matthijs

09:00-09:30          FunXtion                               Stein

09:00-10:00           Pilates                                   Nieske

09:30-09:45         Buikspierkwartier                 Stein

09.45-10.15            FunXtion                                Stein

10.00-11.00             Clubpower                            Nieske

08.30-09.30         Spinning                                Johan

09:00-09:30         FunXtion                                Roulatie

09:00-10:00          Bodyshape                           Eelke

09.30-10.30          Spinning                                Johan

09:30-09:45         Buikspierkwartier                 Roulatie  

09.45-10.30          FunXtion                                 Roulatie

10:00-11:00            Clubyoga                              Michelle

10.45-11.45            Kickfun                                   Eelke

Scroll naar top