fbpx

Groepslesrooster v.a. 31 augustus

Het groepslesrooster

Op deze pagina vind je het rooster dat geldt vanaf 31 augustus. Elke dag voor ieder wat wils!

Reserveren voor een les?

Welke les past bij jou?

Klik dan hier om naar het reserveringssysteem te gaan.

Of zoek je een nieuwe les om te proberen?
Klik dan hier voor een uitleg over onze verschillende groepslessen.  

08.45-09.30          FunXtion                                       Doriet

09.00-10.00           Clubpower                                  Sandra

09.45-10.30           FunXtion                                       Doriet 

10.15-11.15                Pilates                                          Sandra

11.30-12.30              Fit & Vitaal                                  Sandra

16.15-17.15              Jeugdkickboksen 9 t/m 12       Roulatie

17.00-18.00            Jeugdfitness 9 t/m 12               Enrico

17.15-18.15              Jeugdkickboksen 13 t/m 15      Roulatie

18.15-19.00             FunXtion                                       Enrico

18.15-19.15              B.B.B.                                              Liana

18.30-19.30            Pilates                                           Malin

19.15-20.00            FunXtion                                       Dorus

19.30-20.30           Spinning                                       Liana

19.30-20.30           Yoga                                              Malin

19.30-20.30           Bootcamp                                    Enrico

20.15-21.00            FunXtion                                       Dorus

20.45-21.45           Kickboksen                                  Len/Nander

08.45-09.45           50 Fit                                 Liana

09.00-09.45           FunXtion                           Enrico

10.00-10.45             FunXtion                           Enrico

10.00-11.00              B.B.B.                                  Liana

17.00-18.00             Jeugdfitness 13 t/m 15   Roulatie

18.00-19.00             Bodyshape                       Eelke

19.00-20.00            Clubpower                        Eelke

19.15-20.00             FunXtion                            Stella

19.15-20.15              Spinning                            Matthijs

20.15-21.00             FunXtion                            Stella

20.15-21.15              Bodyshape                        Eelke

20.30-21.30            Pilates                                 Inge

08.00-08.45            FunXtion                                 Enrico

08.00-08.45            Spinning                                Johan

08.15-09.00             Bodyshape                            Eelke

09.00-09.45            FunXtion                                 Malin

09.00-09.45            Spinning                                Johan

09.15-10.00              Bodyshape                            Eelke

10.15-11.15                 Yoga                                        Malin

16.00-17.00              Jeugdfitness 9 t/m 12          Liana

17.00-18.00              Jeugdfitness 13 t/m 15         Liana

17.45-18.45              Kickfun                                    Eelke

18.15-19.00               FunXtion                                 Dorus

18.45-19.45             Clubpower                              Eelke

19.15-20.00              FunXtion                                 Dorus

20.00-20.45            HIIT                                           Eelke

20.00-21.00             Spinning                                 Marjolijn

20.15-21.00              FunXtion                                  Dorus

08.45-09.30              FunXtion                                  Doriet

08.45-09.45              Clubpower                              Eelke

09.30-10.30                Yoga                                        Mariska

09.45-10.30               FunXtion                                   Doriet

10.00-11.00                 Bodyshape                              Eelke

16.15-17.15                  Jeugdkarate                            Giovanni

17.30-18.30                Bodyshape                               Nieske

18.30-19.30                Clubyoga                                  Nieske

19.45-20.45              Bodyshape                                Sandra

20.15-21.00                FunXtion                                    Jester

20.15-21.15                 Spinning                                    Liana

21.00-22.00               Yoga                                          Sandra

08.30-09.15              FunXtion                                  Douglas

08.45-09.45             Spinning                                  Liana

08.45-09.45            Bodyshape                              Sandra

09.30-10.15               FunXtion                                  Douglas

10.00-11.00                Yoga                                         Sandra

10.00-11.00                50 Fit                                         Liana

11.15-12.15                   Fit & Vitaal                              Sandra

19.15-20.00               FunXtion                                  Enrico

20.15-21.00               FunXtion                                  Enrico

08.30-09.30           Spinning                                  Matthijs

08.45-09.30           FunXtion                                 Jester

08.45-09.45           Pilates                                      Nieske

09.45-10.30            FunXtion                                  Jester

10.00-11.00              Clubpower                              Nieske

08.30-09.30           Spinning                                  Johan

08.45-09.45           Bodyshape                             Eelke

09.00-09.45           FunXtion                                  Cesar

09.30-10.30            Clubyoga                                Nieske

09.45-10.45            Spinning                                  Johan

10.00-10.45             FunXtion                                  Cesar

10.30-11.30              Kickfun                                      Eelke

11.30-12.30              HIIT                                             Eelke

Sportcentrum Oudenrijn, het enige sportcentrum in Leidsche Rijn waar voor iedereen wat te beleven is.

Scroll naar top